Deze website gebruikt cookies !

Wij gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website voor de bezoeker beter werkt en voor de webstatistieken.

­

Vrijdagavond 14 februari was het volle bak in de koffiezaal in Beilen tijdens de jaarlijkse pannenkoekenestafette voor alle jongeren vanaf groep 8 tot 18 jaar van onze hele parochie (dus uit Meppel, Hoogeveen en Beilen).

Eerst zelf pannenkoeken bakken en daarna lekker opeten en dat dan ook nog eens sneller dan de anderen. Genieten, lachen en smullen. Daarna was er nog een leuke film over hoe groot of klein je ook bent, iedereen is belangrijk.

Aan de jongeren was gevraagd bloemen mee te brengen. Hiervan werd een boeket voor Maria gemaakt.

Tenslotte kregen de jongeren allen een vastenkalender, een kruisje en een papieren bloem.
De foto's zijn van diverse fotografen.


 

 

­