Deze website gebruikt cookies !

Wij gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website voor de bezoeker beter werkt en voor de webstatistieken.

­

Op 29 april j.l. hebben wij na 8 jaar in een indrukwekkende viering afscheid genomen van pastor Józef Okonek.

Zijn collega pastor Dorenda Gies overhandigde hem passend bij de liturgie van deze 5e zondag van Pasen een wijnrank. Van de parochie Heilige Drie-eenheid ontving hij zijn grote wens: een keukenmachine.
Omdat er nog geld over was kan hij daarvoor eventueel een bijpassend kookboek aanschaffen.


Wij danken iedereen die een bijdrage gegeven heeft.

Namens parochiebestuur bestuur Piet Krijnen.

Pagina sluiten > > >


 

Over onze parochie

De RK parochie Heilige Drie-eenheid is op 1 januari 2016 ontstaan uit de samenvoeging van de voormalige parochies St. Stephanus te Meppel, Onze Lieve Vrouw Visitatie te Hoogeveen en Sint Willibrord te Beilen en omvat de regio Midden- en Zuidwest-Drenthe.
Als geloofsgemeenschap willen we ons profileren als een open, gastvrije en diaconale kerk. Een kerk die niet alleen als vierende geloofsgemeenschap samenkomt, maar ook naar buiten is gericht met oog voor noden zowel in de naaste omgeving als op kwetsbare plekken elders in de wereld.
Wij laten ons inspireren door God, die is Vader, Zoon en Heilige Geest. In die gemeenschap van God ervaren we de kernwaarden van onze parochie: beweging, verbinding en gelijkwaardigheid, uitgedrukt in het logo van onze parochie.

Wij nodigen u van harte uit om hieraan deel te nemen!

 

 

­